Mourinho: ärge öelge, et meie kinkisime Cityle tiitli!

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Jose Mourinho

FOTO: ANDREW YATES/REUTERS

Manchester United kaotas pühapäeval Inglismaa kõrgliigas 0:1 West Bromile, mis tähendas, et Manchester City kindlustas viis vooru enne hooaja lõppu liigatiitli.

Manchester Unitedi peatreeneri Jose Mourinho sõnul ei väärinud tema meeskond kaotust. «Me ei tahtnud väga mängida. Kõik oli nii aeglane. Mängus puudus sujuvus. Me küll ei väärinud kaotust, aga me andsime neile võimaluse see mäng võita,» ütles Mourinho.

Mourinho sõnul oli tema mängijate suhtumine võrreldes nädal tagasi toimunud mänguga teistsugune. Mäletatavasti suudeti nädala eest City 0:2 kaotusseisust alistada 3:2. «Paljud inimesed olid meie võidust sillas. Isegi mängijate suhtumine oli teistsugune võrreldes eelmise nädalaga. Ma olen võitnud kaheksa tiitlit, seega mind võit City üle ekstaasi ei ajanud.»

City tiitlivõidu kohta sõnas portugallane aga järgmist: «Olen võitnud mitmeid tiitleid ja ma poleks üldse õnnelik, kui keegi ütleks, et võitsin tiitli kellegi teise kaotuse tõttu. City võitis tiitli, sest neil on kõige rohkem punkte. Ei saa öelda, et City krooniti meistriks, sest meie täna kaotasime. See pole nende suhtes aus,» lausus Mourinho.

Küsimusele, kas United suudab järgmisel hooajal Cityga võidu joosta, vastas Mourinho: «Mina usun oma töösse. Olen võitnud kaheksa tiitlit, kolm Inglismaa kõrgliiga oma. Viimane võit polnud 20 aastat tagasi, vaid oli kolme aasta eest. Ma tean, kuidas võita. Ma usun endasse. Et tiitleid võita, pead olema igal tasandil järjepidev.»

Tagasi üles