Järelvaadatav: Barcelona jäi skandaalse värava löönud Celta Vigo vastu võiduta

Video ei ole enam kättesaadav. Video ei ole enam kättesaadav.

FC Barcelona jalgpallimeeskond mängis Hispaania kõrgliigas võõral väljakul 2:2 viiki Celta Vigoga.

Barcelona viis 36. minutil juhtima La Liga karjääri esimese värava löönud Ousmane Dembele, kuid avapoolaja viimasel minutil viigistas Jonny. Külalised haarasid teistkordselt juhtohjad 64. minutil, kui sihile jõudis Paco Alcacer.

Kõigest neli minutit varem sekkusid Barcelona poolel vahetusest Lionel Messi ja Sergi Roberto, Luis Suarez vaatas tervet kohtumist vahetuspingilt, sest peatreener Ernesto Valverde arvestas eeloleval nädalavahetusel toimuva Copa del Rey finaaliga.

Võõrustajad said viigi skandaalsest väravast, kui endine Liverpooli mängija Iago Aspas lõi mänguvahendi Barcelona väravasse käega. 89. minutil oli Celta Vigol suurepärane võimalus Barcelona rekordseeria (39 järjestikust mängu Hispaania liigas kaotuseta) lõpetamiseks, kuid Lucas Boye ei suutnud Barcelona väravavahti Marc Andre ter Stegenit üle mängida.

Barcelona, kes mängis alates 71. minutist arvulises vähemuses, kui punase kaardi teenis Roberto, pikendas kaotusteta seeria 40-mänguliseks. Barcelona hoiab Hispaania kõrgliigas 33 mängu järel 83 punktiga liidrikohta, Celta Vigo paikneb 44 punktiga üheksandal kohal.