Eesti tennisist alustas Usbekistani turniiri keerulise võiduga

Vladimir Ivanov.
Vladimir Ivanov. Foto: Kristjan Teedema / Tartu Postimees

Eesti tennisist Vladimir Ivanov (ATP 653.) osaleb sel nädalal Usbekistanis 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga Futures turniiril. Avaringis alistas Eesti teine number Saida’lo Saidkarimovi (ATP 1095.) 6:1, 3:6, 6:4.

Kohtumine kulges tõusude ja langustega nagu Ameerika mägedel. Avasetis murdis 20-aastane usbekk Saidkarimov kohe Ivanovi pallingu, kuid kaotas kõik järgmised geimid, vahendab Tennis.ee.

Teine sett läks aga vastupidi – Ivanov asus 3:1 juhtima, aga kaotas kõik järgmised geimid. Otsustavat setti alustas Saidkarimov jälle eestlase servigeimi murdmisega ja juhtis 4:2, kuid Ivanov murdis kaheksandas ja kümnendas geimis vastu ning võitis 6:4.

Ivanovi ärgmiseks vastaseks on turniiril esimese paigutusega 27-aastane jaapanlane Hiroki Moriya (ATP 309.).