Eesti tennisist alustas Usbekistani turniiri keerulise võiduga

Vladimir Ivanov.

Eesti tennisist Vladimir Ivanov (ATP 653.) osaleb sel nädalal Usbekistanis 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga Futures turniiril. Avaringis alistas Eesti teine number Saida’lo Saidkarimovi (ATP 1095.) 6:1, 3:6, 6:4.

Kohtumine kulges tõusude ja langustega nagu Ameerika mägedel. Avasetis murdis 20-aastane usbekk Saidkarimov kohe Ivanovi pallingu, kuid kaotas kõik järgmised geimid, vahendab Tennis.ee.

Teine sett läks aga vastupidi – Ivanov asus 3:1 juhtima, aga kaotas kõik järgmised geimid. Otsustavat setti alustas Saidkarimov jälle eestlase servigeimi murdmisega ja juhtis 4:2, kuid Ivanov murdis kaheksandas ja kümnendas geimis vastu ning võitis 6:4.

Ivanovi ärgmiseks vastaseks on turniiril esimese paigutusega 27-aastane jaapanlane Hiroki Moriya (ATP 309.).