K, 5.10.2022

Karm vigastus: Porzingis võib järgmise hooaja vahele jätta

Kris Ilves
, reporter
Karm vigastus: Porzingis võib järgmise hooaja vahele jätta
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kristaps Porzingis.
Kristaps Porzingis. Foto: Frank Franklin II / AP

Põhja-Ameerika korvpalliliiga NBA mängija Kristaps Porzingis seisab silmitsi pika vigastuspausiga. 22-aastasel lätlasel võib järgmine hooaeg vahele jääda.

New York Knicksi pallur vigastas veebruaris põhihooaja mängus Milwaukee Bucksiga põlve ristatisidemeid ning vajas operatsiooni. Kui esialgu selgus, et Porzingis samal hooajal enam väljakule ei naase, siis viimased spekulatsioonid on sellised, et 221 cm pikkune mängija võib järgmise hooaja sootuks vahele jätta.

Knicksi omanik James Dolan: «Mulle öeldi, et ta võib väljakule naasta detsembris, aga võib-olla ei mängi ta järgmisel hooajal üldse. Me ei saa lihtsalt ootama jääda, aga kui ta naaseb, siis peame ta tagasi rotatsiooni lisama.»

«Me ei ole sellele isegi mõelnud,» vastas Knicksi presidenet Steve Mills kusimusele, millised on võimalused, et Porzingis järgmisel hooajal ei mängi, vahendab New York Post.

Käimasoleval hooajal jäi Porzingise arvele keskmiselt 22,7 punkti ja 6,6 lauapalli mängus. Kokku osales lätlane 48 mängus. Knicks teenis idakonverentsis 29 võidu ja 53 kaotusega 11. koha.

Märksõnad
Tagasi üles