Kris Ilves
Torino Juventuse mängijad võiduväravat tähistamas.
Torino Juventuse mängijad võiduväravat tähistamas. Foto: MARCO BERTORELLO / AFP

Torino Juventuse jalgpallimeeskond alistas Itaalia meistrivõistluste 35. voorus võõral väljakul Milano Interi 3:2.

Külalised asusid Douglas Costa väravast mängu 13. minutil juhtima. Kaks minutit hiljem jäid võõrustajad arvulisse vähemusse, kui videokohtunike abiga saadeti väljakult minema Matias Vecino (vaata allolevast videost alates 1.05). Üsna varajases faasis kergelt antud punane kaart põnevust mängust ei võtnud.

Juventuse üheväravalises eduseisus mindi poolajapausile. Kümnemeheline Inter viigistas teise poolaja seitsmendal minutil, kui sihile jõudis meeskonna kapten Mauro Icardi. Kodumeeskond pani Juventuse parajasse plindrisse 65. minutil, kui asusid Andrea Barzagli omaväravast kohtumist juhtima.

Seejärel algas Juventuse püüe esialgu mängust vähemalt punkt või paremal juhul kolm punkti teenida. Viigini jõudsid külalised 87. minutil Milan Škriniari omaväravast ning kaks minutit hiljem päästis Juventusele võidupunktid Gonzalo Higuain.

88 punkti kogunud Juventuse edu ühe enam peetud mängu juures lähikonkurendi Napoli ees on neli punkti. Napoli mängib täna õhtul võõral väljakul Fiorentinaga.

Tabeliseis: Juventus 88 punkti (35 mängust), Napoli 84 (34), AS Roma 70 (35), Lazio 67 (34), Inter 66 (35), Atalanta 55 (34).