Paide ja Tammeka trilleris löödi kokku kuus väravat

Siim Kaasik
Tartu Tammeka
Tartu Tammeka Foto: Margus Ansu

Eesti jalgpalli kõrgliigas pidasid Paide Linnameeskond ja Tartu Tammeka maha haarava trilleri, mis lõppes 3:3 viigiga.

Kodumeeskonna Paide jaoks algas kõik suurepäraselt, sest juba 16. minutiks juhiti Samson Onomigho Iyede kahest väravast 2:0. Avapoolaja lõpp kuulus aga Tammekale, kes tänu Akim Saeed Sairineni 30. ja Kaspar Pauri 43. minuti väravatele poolajaks seisu 2:2 viigistas.

Paide asus kohtumist taaskord juhtima 83. minutil ning seda tänu kapten Andre Frolovi tabamusele. 87. minutil päästis Tammekale viigipunkti Tristan Koskor, kellele oli tänane värav juba hooaja üheksandaks.

Liigatabelis on Tammeka 20 punktiga neljandal kohal. Sama palju punkte on ka viiendal kohal oleval Narva Transil. Paide jääb neist kuuendana maha kümne punktiga.