Suurepärase mängu teinud Vene aitas Varesel kindlustada play-off koha

Merili Luuk
Siim-Sander Vene
Siim-Sander Vene Foto: Matteo Cogliati/PACIFIC P/SIPA / Matteo Cogliati/PACIFIC P/SIPA

Itaalia korvpalli kõrgliigas teenis Siim-Sander Vene koduklubi Varese juba kaheksanda järjestikuse võidu, kui 89:79 alistati Cremona.

Siim-Sander Vene mängis 32 minutit ja viskas selle ajaga 16 punkti (kahesed 5/5, kolmesed 2/5). Lisaks võttis ta 6 lauapalli, andis 4 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike, kaotas korra palli ja sooritas 3 isiklikku viga, vahendab Korvpall24.

Üks voor enne põhiturniiri lõppu on Varesel tabelis kirjas 16 võitu ja 13 kaotust, mis annab neile kuuenda koha. Kuna nüüd suudeti alistada Cremona ja ühtlasi kaotas samal ajal ka teine play-off koha pretendent Sassari, siis tagas Varese juba praegu koha veerandfinaalis.