Ainsana Eestis: Eesti Meedia asub näitama F1 etappide kokkuvõtteid

Sellel nädalavahetusel kihutavad vormelid Hispaanias

FOTO: Hasan Bratic/SIPA / Hasan Bratic/SIPA

Eesti Meedia on saavutanud kokkuleppe F1-sarja õiguste müüjaga Baltikumis ning alates sellel nädalavahetusel toimuvast Hispaania GP-etapist saab Kanal 12 ja Postimehe vahendusel näha vormelietappide kokkuvõtvaid saateid. Esimene, tund aega kestev saade on eetris juba pühapäeval kell 23.40, põnevaid tipphetki asuvad kommenteerima Tarmo Klaar ja Karl Mihkel Eller. 

Kui varasemalt on Eesti televaataja saanud telerist vormel-1 etappe otsepildis vaadata, siis praeguse seisuga kellelgi Baltikumis ülekandeõigusi pole, kuna sarja haldav Liberty Media panustab veebipõhisele platvormile F1 TV. Siiski sai Eesti Meedia endale õigused näitamaks kokkuvõtvaid saateid võistluspäeva õhtul ja lisaks järgmise päeva kordusena.

«See on ainus F1-etapi kokkuvõte, mida Eesti territooriumil eestikeelsete kommentaaridega vaadata saab. Loodame, et kunagi saabub see aeg tagasi, mil näeb Eestis ka otseülekandeid,» sõnas Eesti Meedia peaprodutsent Marko Kaljuveer.

F1-sarja tegemistel hoiab kätt pulsil ka Kanal 12 ja Postimehe eetris olev iganädalane uudistesaade «Vormel 1 maailmas».

Tagasi üles