Hääletuse lõpuni on jäänud

Video: ebaõigluse üle vihastanud Tšehhi tennisetäht lõi kohtunikupuki sisse augu

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Karolina Pliškova.

FOTO: Paul Hanna / REUTERS

Tšehhi esireket Karolina Pliškova (WTA 5.) pidi tunnistama Rooma tenniseturniiri teises ringis mõnevõrra üllatuslikult kreeklanna Maria Sakkari (WTA 42.) 3:6, 6:3, 7:5 paremust. Mängu järel pakkus aga tulemusest rohkem kõneainet Pliškova vihapurse. Nimelt ägestus 26-aastane tšehhitar pärast matši viimast punkti ning virutas reketiga mitu korda vastu kohtuniku pukki.

 Nimelt luges joonekohtunik otsustavas setis seisul 5:5 auti Pliškova rabaku, mis maandus ilmselgelt väljaku piirides. Ka pukikohtunik Marta Mrozinska jättis otsuse jõusse, väites, et joonekohtunik ei suuda talle enam palli maandumiskohta näidata. Pliškova vaidles pikalt ja kutsus välja ka turniiri peakohtuniku, kuid röövitud punkti tagasi ei saanud. Sakkari sai murdepalli, murdiski Pliškova servi ja võitis otsustava seti.

Pärast kohtumist oli tšehhitar pukikohtuniku peale jätkuvalt nii vihane, et ei ulatanud talle kätt, vaid lajatas reketiga mitu korda vastu kohtunikupukki, lüües selle sisse augu. Pliškova kaksikõde Kristyna tegi aga Twitteris üleskutse Mrozinska edasipidi nii tema kui ka Karolina mängudelt eemale jätta ehk musta nimekirja panna.

Tagasi üles