Klopp tegi finaali eel Zidane’ile suure komplimendi

Zinedine Zidane

FOTO: SUSANA VERA / REUTERS

Sel laupäeval lähevad jalgpalli Meistrite liiga finaalis vastamisi Liverpool ja Madridi Real. Inglismaa klubi peatreener Jürgen Klopp on tänulik, et ei pea Madridi Reali peatreeneri Zinedine Zidane’iga vastamisi minema jalgpalliväljakul.

Kui Madridi Real asub laupäeval jahtima kolmandat järjestikust Meistrite liiga karikat, siis Liverpool soovib võita klubiajaloo kuuendat Meistrite liiga tiitlit. Enne suurt finaalmängu otsustas Liverpooli peatreener Kopp kiita vastaste peatreenerit Zidane’i.

«Olen õnnelik, et ei pea üksteise vastu mängima. Kui peaksin teda katma… Olen õnnelik, et saan hoopis oma mängijad väljakule saata,» ütles Klopp. «Ta on kindlasti maailma viie läbi aegade parema jalgpalluri seas. Ning nüüd on ta Madridi Reali peatreener, kellel on kasutada väga kogenud meeskond. See on meile suur väljakutse.»

«Zidane on eriline karakter. Ma imetlesin teda jalgpallurina ning austan kolleegina. On uskumatu, mida ta Madridiga korda on saatnud. Aga me ei lähe sinna särke vahetama ja kätt suruma,» andis Klopp mõista, et väljakule minnakse täiega võitlema.

Tagasi üles