Video: Räim trotsis vihma ning võttis Jaapani velotuuri grupifinišis vägeva võidu

Mihkel Räim.

FOTO: Israel Cycling Academy

Mihkel Räim (Israel Cycling Academy) võitis  Jaapani velotuuri neljandal etapil esikoha. Martin Laas (Team Illuminate) sprintis end kolmandaks. Teise koha sai Hollandi rattur Raymond Keder.

Kokkuvõttes jätkab liidrina Grega Bole, kellele kaotab viie sekundiga itaallane Marco Canola. Räim on kokkuvõttes tõusnud kolmandaks. Räim hoiab ühtlasi parima noorratturi särki.

«Viimane ring läksin tõusu esimese kümne mehe hulgast ning toimusid mõned rünnakud, millele ma reageerima ei hakanud, vaid analüüsisin olukorda. Väike paanika tekkis siis, kui väleda jalaga Canola ründas ning sai vahe sisse, kuid õnneks tõmmati see peagi kokku.

Enne lõppu oli mul üks tiimikaaslane abis, kelleta oleks keeruline olnud. Viimasesse kurvi läksime samuti esimese 6 hulgas ning umbes 700 m enne lõppu võtsime juhtimise üle. Istusin meeskonnakaaslase taga ning juhendasin teda. Samal ajal kogu aeg üle õla vaadates, et mingi teise tiimi rong tagant hooga ei tuleks.

Kui spurt algas jäin korra kinni, seejärel jälitasin Laasi ning tulin õigel ajal tagant välja. Väga positiivne päev, kuigi polnuks midagi selle vastu kui Laas oleks võidu endale saanud. Ehk see veel juhtub,» võttis Räim etapi kokku.

Tagasi üles