Lewandowski agent: Bayern on teadlik, et Robert tahab lahkuda

Robert Lewandowski.

FOTO: PIXATHLON/SIPA / PIXATHLON/SIPA

Müncheni Bayerni jalgpalliklubi viimaste aastate resultatiivseim ründaja Robert Lewandowski soovib karjääris järgmise sammu astuda.

29-aastase Lewandowski praegune leping Bayerniga lõppeb kolme aasta pärast, kuid poolakas andis klubile teada, et tahab varem lahkuda. Seda kinnitas Saksamaa väljaandele Bild ka rünadja agent Pini Zahavi. «Robert tunneb, et vajab oma karjääris muutusi ja uusi väljakutseid. Bayern on sellest teadlik,» sõnas Zahavi.

Lewandowski agent tõmbas niite ka eelmisel suvel aset leidnud maailmarekordilise ülemineku juures, kui Brasiilia koondise ründaja Neymar suure summa eest Paris Saint-Germaini siirdus. «Roberti põhjused ei ole raha ega konkreetne klubi, sest peaaegu kõik tippklubid tahaksid maailma parimat ründajat enda ridades näha,» andis Zahavi mõista.

Kõige enam on Lewandowskit seostatud äsja Meistrite liigas triumfeerinud Madridi Realiga. Äsja lõppenud hooajal säras Lewandowski 29 liigaväravaga. Nelja hooaja jooksul on poolakas mänginud Saksamaa kõrgliigas 126 mängu ja löönud 106 väravat. Igal hooajal on Bayern kroonitud ka Saksamaa meistriks.

Tagasi üles