Portugali ajaleht avalikustas klubi, kuhu Ronaldo suvel siirduda võib

Cristiano Ronaldo

FOTO: CHRISTOF STACHE / AFP

Viimastel päevadel on palju juttu olnud sellest, et Madridi Reali staarmängija Cristiano Ronaldo on plaanimas vahetada klubi. Peale Meistite liiga finaali tegi ka Ronaldo ise avalduse, millest võis välja lugeda, et portugallane võib sel suvel klubi vahetada.

Nüüd kirjutab Portugali ajaleht Sapo Desporto, et nende andmetel on Cristiano Ronaldo agent pidamas läbirääkimisi Prantsusmaa tippklubi Paris Saint-Germainiga. Väidetavalt on Ronaldo agent viibimas antud hetkel Prantsumaal, et pidada klubiga läbirääkimisi.

Antud olukorral tundub tehing küllaltki reaalne, sest Madridi Real on enda ridadesse tahtmas antud hetkel Pariisi klubi ridadesse kuuluvat Neymari. Lisaks on vihjeid Ronaldo klubist lahkumisele veelgi: näiteks ei käinud ta koos meeskonnakaaslastega esitlemas uue hooaja mänguvormi. Kõikidest teistest Reali esindusmeeskonna mängijates on pildid uue vormiga olemas.

Ka Lõuna-Ameerika ajalehed on üha enam spekuleerimas selle üle, et Neymar peaks peale MMi suunduma mängima just hispaania klubisse, sest seal on tal parimad võimalused saada endale kauaihaldatud Ballon d'Or.

Tagasi üles