Poola koondis valmistus MMiks Leedule värvaid lüües

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski Foto: Adam Jastrzebowski / Foto Olimpik / Foto Olimpik/Sipa USA

Poola jalgpallikoondis on valmistumaks MMiks ning nende viimaseks kontrollkohtumiseks enne suurturniiri oli mäng Leeduga. Mäng lõppes poolakate 4:0 võiduga.

Mängupilt oli kogu kohtumise vältel küllatki sarnane, Poola oli selgelt parem võistkond ning valdas ka palli rohkem kui Leedu. Esimesel poolajal lõi kaks väravat Poola koondise liider Robert Lewandowski, kes jõudis sihile 19. ja 32. minutil.

Teisel poolajal andis Poola koondis osadele oma põhikooseisu mängijatele puhkust ning välditi võimalust, et mõni põhimeestest vigastada saaks. Siiski olid ka teisel poolajal poolakad selgelt paremad ning Dawid Kownacki lõi 71. minutil seisuks 3:0. Lõppseisu vormistas Jakub Blaszczykowski, kes 11-meetri karistuslöögist tegi seisuks 4:0.

MMile sõitvatest meeskondadest pidas täna veel sõpruskohtumise Jaapan, kes alistas Paraguai seisuga 4:2.