Kanepi ettevalmistus Wimbledoniks lõppes nukra kaotusega

Kaia Kanepi
Kaia Kanepi Foto: CHRISTIAN HARTMANN / REUTERS

Kaia Kanepi (WTA 46.) kaotas Ilkleys toimuval tenniseturniiril veerandfinaalis venelannale Jekaterina Alexandrovale (WTA 112.) 6:3, 4:6, 6:7 (4).

Kanepi murdis esimeses setis vastase servi juba mängu alguses ning võitis esimese seti 28 minutiga. Teises setis jäi eestlanna seisul 2:4 taha, kuid suutis suutis seisul 3:5 ise vastase servi murda. Paraku läks seti lõpp venelannale.

Kolmas sett kulges tasavägiselt ning läks kiiresse lõppmängu, mille Kanepi 4:7 kaotas. Seejuures läks ta 3:2 juhtima.

Järgmisena võistleb Kanepi Wimbledoni tenniseturniiril. «Olen õnnelik, et saan veel vähemalt ühe matši,» sõnas ta pärast avaringi 6:3, 6:2 võitu briti Maia Lumsdeni (WTA 422.) üle.