Hääletuse lõpuni on jäänud

Kirt seljatas taas olümpiavõitja ning võttis Soomes järjekordse võidu!

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Magnus Kirt.

FOTO: IBRAHEEM AL OMARI / REUTERS

Täna toimuvad Soomes Kuortanes kergejõustikuvõistlused, kus odaviskes oli stardis esinduslik kooseis, teiste seas ka Magnus Kirt. Kuigi tänased visked 90 meetri joone alla ei kandunud, õnnestus Kirdil võistlus võita tulemusega 84.69.

Esimeses voorus viskas Kirt kohe ennast võistluste liidriks tulemusega 84.69. Teises voorus jäi Kirdi tulemuseks 82.16. Kuni viienda vooruni keegi tippudest oma tulemusi ei parandanud, ja nii mindi viimasele katsele vastu seisus, kus Kirt oli võistlust juhtimas, teisel kohal oli sakslane Thomas Röhler tulemusega 82.23 ja kolmas Jakub Vadlejch tulemusega 80.40.

Viimases voorus eestlane tulemust ei parandanud, vise kandus 83 meetri ja 18 sentimeetri peale. Siiski ei suutnud ka Röhler oma tulemust piisavalt parandada, ning tema teise koha tulemuseks mõõdeti 83.17. Kolmandaks tuli Vadlejch, kelle tulemus oli 81.39.

Nii õnnestus Magnus Kirdil juba teistkordselt sellel hooajal võtta võit olümpiavõitja Thomas Röhleri ees. Hooaja edetabelijuht Johannes Vetter sel korral starti ei tulnud.

Tagasi üles