Blogi ja galerii: Senegal ja Jaapan leppisid tulises lahingus viiki

Jalgpalli maailmameistrivõistluste H-alagrupis tegid Jaapan ja Senegal võistlusliku 2:2 viigi. Senegal avas 11. minutil Sadio Mane väravast skoori, kuid 34. minutil Takashi Inui viigistas. Senegal läks 71. minutil Moussa Wague'i tabamusest taas ette, kuid vaid seitse minutit hiljem jõudis vahetusmees Keisuke Honda uuesti viigini. Seisuga 2:2 mäng ka lõppes, mis tähendab, et nii Senegalil kui ka Jaapanil on nüüd tabelis 4 punkti.

Mõlemad meeskonnad alustasid turniiri üllatusvõitudega. Jaapan lõi avavoorus 2:1 Kolumbiat ja Senegal 2:1 Poolat.

Poola ja Kolumbia kohtuvad omavahel tänases viimases mängus kell 21.00.