Kanepi turniir Wimbledonis sai lõpu ka paarismängus

Kaia Kanepi.
Kaia Kanepi. Foto: Alastair Grant / AP

Kaia Kanepi, kes langes Wimbledon üksikmänguturniiril konkurentsist küll avaringis välja, oli täna võistlustules paarismängus. Kanepi ja tema paariline Andrea Petkovic kohtusid teises ringis ameeriklanna Bethanie Mattek-Sandsi ja tšehhitari Lucie Safarovaga, kellele kaotati 4:6, 4:6.

ENNE KOHTUMIST:

Avaringis alistas Kanepi koos Petkoviciga 6:4, 6:3 Argentina-Saksamaa duo Maria Irigoyen - Carina Witthöft.

Kanepi - Petkovic jaoks algas mäng keeruliselt, sest seisul 1:4 oldi kahe servimurdega kaotusseisus. Hoolimata raskest olukorrast suudeti end kokku võtta ning avasett 6:4 võita.

Teise seti esimene murrang toimus alles kuuendas geimis, kui Kanepi - Petkovic läksid mängu 4:2 juhtima. Edasi hoiti oma servi kindlalt ning lõpetati matš teise matšpalliga. Kokku kestsid mõlemad setid täpselt 33 minutit ehk kogu mängu pikkus oli tund ja kuus minutit.