MMi finaali vilistab sama mees, kes mõistis õigust ka avamängus

Nestor Pitana Prantsusmaa ja Uruguai vahelises veerandfinaalis hirmu ja armu jagamas. Foto: AFP / Scanpix

FIFA andis teada nende kohtunike nimed, kes mõistavad õigust kahes järele jäänud mängus. Finaalis ohjab vägesid argentiinlane Nestor Pitana.

43-aastane Pitana oli peakohtunikuks ka MMi avamängus Venemaa - Saudi Araabia (5:0). Samuti on ta vilistanud Venemaal mänge Rootsi - Mehhiko (3:0), Horvaatia - Taani (1:1, penaltiseerias võit Horvaatiale) ja Prantsumaa - Uruguai (2:0). Pitanat abistavad kaasmaalased Hernan Maidana ja Juan Pablo Belatti, neljandaks kohtunikuks on hollandlane Bjorn Kuipers.

Inglismaa ja Belgia vahelises pronksimatšis mõistab õigust kohtunikebrigaad Iraanist. Peakohtunikuks on Alireza Faghani ning lipumeesteks Reza Soukhandan ja Mohamed Mansouri. Neljandaks kohtunikuks on Malang Diedhiou Senegalist.