Posti värav viis Aalesundi Euroopa liigas edasi

Meeskonnakaaslased õnnitlevad Sander Posti (seljaga).

Sander Post lõi jalgpalli Euroopa liiga teise eelringi lisaaja viimastel minutitel värava, aidates enda ja Enar Jäägeri koduklubi Aalesundi järgmisse ringi.

Avamängu ungarlaste Ferencvarosele 1:2 kaotanud Aalesund jäi ka koduplatsil poolajaks kaotusseisu, kuid suutis viimase 20 minutiga 2:1 seisu tabloole tuua, vahendab Soccernet.ee.

Järgnenud lisaajal lõi ainsa värava Post, kes jõudis sihile paar minutit enne oodatud penaltiseeriat ning viis sellega Aalesundi edasi.

Kolmandas eelringis minnakse vastamisi Rootsi klubiga IF Elfsborg.

63. minutil 0:1 kaotusseisus sisse vahetatud Posti jaoks oli tegemist alles esimese euromänguga Aalesundi särgis, sest eelmised kolm jättis ta vigastusega vahele. Jääger tegi Ferencvarose vastu kaasa kogu kohtumise.

Vaata videot kohtumise tipphetkedest siit.