SUUREPÄRANE! Patraili klubi alistas Saksamaa meistri!

Mait Patrail (paremal).
Mait Patrail (paremal). Foto: Erima Cup

Käsipallur Mait Patraili koduklubi TBV Lemgo näitab hooajaeelsetes kontrollmängudes head minekut. Bremenis toimuval Erima Cupil alistas Lemgo 4500 pealtvaataja ees valitseva Saksamaa meistri HSV Hamburgi 38:32 (15:14).

Eesti koondislane viskas 3 väravat, millest 1 tuli 7 m karistusviskest. Võitjate poolel säras Florian Kehrmann 10 tabamusega. Lemgo läks kohtumist 7:2 juhtima, kuid 24. minutil oli tablool viik 11:11. 39. minutil oli seis viigis 21:21, kuid õige pea läks Lemgo ette 28:23.

Finaalis kohtub Lemgo Berliini Füchsega, kes sai jagu Flensburgi Handewittist 33:27.