Käit kuulus Fulhami põhikoosseisu ning mängis tipuründes

Siim Kaasik
Mattias Käit.
Mattias Käit. Foto: John Walton/EMPICS Sport

Eesti jalgpallikoondislane Mattias Käit tegi taaskord kaasa Inglismaa kõrgliigameeskonna Fulhami esindusmeeskonna kontrollmängus ning kuulus võistkonna algrivistusse.

Kolmapäeva pärastlõunal peetud kohtumises läks Fulham vastamisi Türgi klubi Fenerbahcega. Tipuründes mänginud Käit teenis mänguaega 65 minutit, ent sihile ei jõudnud. Mängu võitis 3:0 Fenerbahce.

Fenerbahce väravad lõid Victor de Paulo 28., Hasan Ali 42. ning Ozan Tufan 75. minutil.

Fulham mängis Fenerbahce vastu väga noore koosseisuga, mis on märk sellest, et peatreener testis, keda saab tuleval hooajal Inglismaa kõrgliigas esindusmeeskonna juures kasutada.