Hispaania meedia: maailmameister Griezmann soovib tulla Tallinnasse superkarika nimel mängima

Antoine Griezmann

FOTO: ODD ANDERSEN / AFP

Täpselt üks kuu pärast jalgpalli Mmi lõppu, 15. augustil, asuvad Tallinnas UEFA superkarika nimel mängima Madridi Real ja Madridi Atletico. Atletico klubi staarründaja Antonie Griezmann loodab, et tal avaneb võimalus Tallinnas mängida.

Hispaania väljaanne Marca vahendab, et vaatamata lühikesele puhkeajale loodab Prantsusmaa särgis maailmameistriks tulnud Griezmann siiski Reali vastu Tallinnas mängida. Superkarika võit tähendaks prantslasele juba kolmandat suuremat tiitlit sellel aastal: eelnevalt on Griezmann lisaks MM-tiitlile võitnud ka Euroopa liiga.

Kõigepealt veedab Griezmann 21 päeva puhkusel nii nagu teisedki Atletico mängijad. Seejärel asub ta uuesti treenima koos meeskonnaga kuuendal augustil. Sellest hetkest alates on Griezmannil aega veidi alla kahe nädala, et saada ennast uuesti mänguvormi ning astuda Tallinnas väljakule.

Kuigi hetkel on veel vara ennustada, kas Griezmann osaleb Tallinnas toimuval Madridi klubide derbil, on kindel prantslasest superstaari plaan siia mängima tulla.

Tagasi üles