Klavan ja Liverpool kaotasid USAs Dortmundi Borussiale, eestlane põhjustas penalti

Siim Kaasik
Ragnar Klavan
Ragnar Klavan Foto: Nigel French / PA Wire/PA Images

Liverpooli jalgpalliklubi kaotas USA-s sõprusturniiril Dortmundi Borussiale 1:3.

Kuigi Liverpool läks mängu 25. minutil Virgil van Dijki väravast juhtima, domineeris Dortmund edaspidist mängu käiku, lüües teisel poolajal kolm väravat. Kaks neist sai kirja Christian Pulisic, kes realiseeris 66. minutil penalti ning lõi 89. minutil Dortmundi 2:1 juhtima. Seejuures tegi just teisel poolajal mängu sekkunud Klavan Pulisicile vea.

Kohtumise kolmandal üleminutil vormistas 3:1 lõppseisu Jacob Bruun Larsen.

Larseni värava puhul oli oma süü ka väravavahil Loris Kariusel, kes tõrjus palli halvasti Larseni jala peale.

Järgmisena mängib Liverpool USAs peetaval sõprusturniiril neljapäeval Manchester Cityga.