Zlatani ja Ronaldota MLSi tähtede mäng kulmineerus penaltiseerias

Mattia de Schiglio otsustavat penaltit realiseerimas
Mattia de Schiglio otsustavat penaltit realiseerimas Foto: Adam Hagy / USA TODAY Sports / Scanpix

Atlantas 72 317 pealtvaataja ees toimunud Põhja-Ameerika jalgpalliliiga MLSi tähtede mängus sai valitsev Itaalia meister Torino Juventus penaltiseeria abil jagu MLSi staaride meeskonnast.

1:1 lõppenud normaalajal avas skoori Juventus, kui 21. minutil lõi värava Andrea Favilli. Viis minutit hiljem Joseph Martinez viigistas ja kuna rohkem tabamusi ei nähtud, mindi penaltiseeria juurde, kus 5:3 oli parem Juventus. Ainsana eksis MLSi neljas lööja Bradley Wright-Phillips.

Kohtumises võinuks näha ründajate Zlatan Ibrahimovici ja Cristiano Ronaldo duelli, kuid mõlemad mehed jäid mängust eemale. MLSi Ibrahimovic vihjas väsimusele ning Juventuse uus ost Ronaldo pole hooajaks veel valmis.