Zopp alustas Saksamaal võidukalt

Jürgen Zopp
Jürgen Zopp Foto: Peter Schneider / EPA / Scanpix

Saksamaal Pullachis toimuval tennise Challenger-sarja turniiril sai Jürgen Zopp (ATP 98.) avaringis 6:4, 3:6, 6:1 jagu argentiinlasest Pedro Cachinist (ATP 258.).

Esimeses setis nähti ühte servimurret, mille tegi kolmanda asetusega Zopp seisul 3:3. Teist setti läks Cachin servimurde abil 3:0 juhtima, kuid eestlane võitis seejärel kaks geimi järjest. Argentiinlasel õnnestus aga kohe servigeim tagasi murda ning viia matš otsustavasse setti. Kolmandas setis võitis Zopp seisul 1:1 viis geimi järjest ning kogu kohtumine kuulus settidega 2-1 eestlasele.

Teises ringis kohtub Zopp Rootsi esindaja Mikael Ymeri (ATP 336.) või sakslase Rudolf Möllekeriga (ATP 251.).