Unelmate alguse saanud Manchester United võitis hooaja avamängu

Luke Shaw
Luke Shaw Foto: Matt McNulty / imago/Sportimage / Scanpix

Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste kõrgliiga uue hooaja avamängus alistas Manchester United kodus Leicester City 2:1.

Võõrustajad asusid kohtumist 3. minutil Paul Pogba täpsest penaltist juhtima. United teenis 11-meetri karistuslöögi, sest Leicesteri kaitsja mängis trahvikastis palli käega. 83. minutil viis Luke Shaw Unitedi 2:0 ette, kuid võõrustajate lootusi tõstis Jamie Vardy tabamus kohtuniku poolt antud üleaja 2. minutil. Rohkem väravaid siiski ei nähtud ja United alustas hooaega võidukalt.

Meistrivõistlused jätkuvad juba laupäeval, kui kohtuvad Newcastle United - Tottenham Hotspur, AFC Bournemouth - Cardiff City, Fulham - Crystal Palace, Huddersfield Town - Chelsea, Wartford - Brighton & Hove Albion ja Wolverhampton Wanderers - Everton.