Kris Ilves

Tallinna Kalev alistas jalgpalli Eesti meistriliiga 22. vooru viimases mängus võõral väljakul Pärnu Vapruse 4:2.

Kalev asus Pärnu Rannastaadionil peetud kohtumist 16. minutil juhtima, kui sihile jõudis Kevin Rääbis. Teise poolaja viiendal minutil viis Rääbis külalised juba kahe väravaga juhtima, kuid Vaprus polnud alla andnud. 67. minutil sai omavärava kirja Andreas Raudsepp ja kolm minutit hiljem jõudis väravani Tõnis Vihmoja.

Lõppsõna jäi siiski Tallinna meeskonnale. Joosep Sarapuu teenis lühikese ajaga kaks kollast kaarti ja põhjustas 11 meetri karistuslöögi, mille realiseeris väravaks Hidetoshi Wakui. Viimased kümme minutit arvulises vähemuses mänginud Vaprus viigiväravat ei suutnud lüüa. Lõppseisu vormistas mängu teisel üleminutil Hannes Anier.

22 punkti kogunud Kalev (22 mängust) jätkab seitsmendal kohal. Vaprus (21 mängust) paikneb endiselt üheksa punktiga kümnendal positsioonil. Tabelitipp: Nõmme Kalju 54 (22), Tallinna Flora 49 (21), Tallinna Levadia 47 (22).