Välismaal mänginud Rain Veideman liitus uueks hooajaks Rapla meeskonnaga

Rain Veideman.

FOTO: LIIS TREIMANN / PM/SCANPIX BALTICS

Möödunud hooajal korvpalli Alexela Meistriliiga pronksmedalile tulnud Rapla meeskonnaga liitus uueks hooajaks kogenud Rain Veideman.

Möödunud hooajal Itaalia tugevuselt teise liiga klubis Udine mänginud Veidemani hooaja lõpp muutus välismängijate piirangu tõttu keeruliseks, kuid mängitud 27 liigamängus olid põhimehena keskmised näitajad 30,7 minutit, 12,8 punkti, 3,7 lauapalli ja 3,2 korvisöötu. 

Meeskonna mänedžer Jaak Karp on õnnelik, et Eesti koondise pikaaegne liige just Rapla meeskonnaga liitus: «Rain on Raplas meie endiste ja praeguste mängijatega sel suvel juba mõnda aega treeninud. Ei ole saladus, et tema soov oleks ka edaspidi välismaal mängida, aga kuna praeguseks sobivat pakkumist  ei ole, otsustas ta uuele hooajale Rapla meeskonnas vastu minna.»

«Mul on hea meel, et Eestis jätkamise puhul pidas Rain just Raplat õigeks kohaks, kus temale omane mäng taas üles leida. Meie usume, et tema jaoks mitte just meelepärane hooaja lõpp Itaalias ei teinud Veidemani kehvemaks korvpalluriks, vaid andis ainult kogemusi juurde,» rääkis karp.

Tagasi üles