Peatreenerit vahetanud Trans oli võidukas, kolm punkti ka Tammekale

Premium liiga: Paide Linnameeskond - JK Narva Trans (0:2)
Premium liiga: Paide Linnameeskond - JK Narva Trans (0:2) Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Jalgpalli Premium liiga 23. voorus sai Narva Trans kodus 4:1 jagu Viljandi Tulevikust.

Võõrustajad asusid kohtumist Dmitri Barkovi 13., Eduard Golovljovi 15., Viktor Plotnikovi 53. ja Artjom Škinjovi 73. minuti tabamustest 4:0 juhtima. Tuleviku värava peatreeneripingil Adjam Kuzjajevi Cenk Özcani vastu vahetanud narvalaste vastu lõi Kristjan Kask, kes realiseeris 85. minutil penalti.

Tammeka alistas võõrsil Kuressaare 3:1. Tauno Tekko viis 6. minutil külalised 11-meetri karistuslöögist juhtima. 21. minutil seadis Tristan Koskor tabloole numbrid 2:0 ning sama mees realiseeris 25. minutil penalti. Saarlaste auvärava eest hoolitses Karmo Paju, olles 76. minutil täpne penaltipunktil.

Tabeliseis: Nõmme Kalju 54 (22-st mängust), Tallinna Flora 49 (21), Tallinna FCI Levadia 47 (22), Trans 38 (23), Tammeka 35 (23), Paide Linnameeskond 27 (22), Tallinna Kalev 22 (22), Kuressaare 14 (23), Tulevik 14 (23), Pärnu Vaprus 9 (21) punkti.