Kris Ilves

Tallinna Levadia alistas jalgpalli Eesti meistriliiga 23. voorus võõral väljakul 4:0 Pärnu Vapruse.

Kõik väravad sündisid teisel poolajal. Levadia haaras juhtohjad 59. minutil, kui sihile jõudis Markus Jürgenson. Levadia parim väravalööja Roman Debelko kasvatas pealinnaklubi eduseisu 74. ja 88. minutil. Lõppseisu vormistas 90. minutil Kirill Nesterov.

23 kohtumisega 50 punkti kogunud Levadia hoiab liigatabelis Nõmme Kalju (23 mängu, 57 punkti) järel teist kohta. Tallinna Flora on konkurentidega võrreldes pidanud kaks kohtumist vähem ja paikneb 49 silmaga kolmandal kohal.

Flora kohtub kell 19 koduväljakul Tallinna Kaleviga. Kohtumist näeb Postimehe vahendusel.