Pogba pärast ootamatut kaotust: me ei tahtnudki võita

Paul Pogba.

Manchester United pidi ootamatult leppima Inglismaa kõrgliiga teises voorus 2:3 kaotusega Brightoni vastu. Meeskonna kapten Paul Pogba ja peatreener Jose Mourinho olid selgelt pettunud.

Brighton alustas mängu kohe aktiivsemalt ning Glen Murray viis meeskonna 25. minutil juhtima. United ei jõudnud esimesest šokist taastudagi kui juba kaks minutit hiljem Shane Duffy Brihtoni 2:0 juhtima viis.

Seejärel suutis küll Romeo Lukaku Unitedi poolt ühe värava tagasi lüüa, kuid poolaja viimasel minutil tegi Unitedi kaitsja Eric Bailly karistusalas vea ning Pascal Gross viis Brightoni poolajaks 3:1 juhtima. Kuigi teisel poolajal üritas United kõvasti, jõudsid nad alles sihile viiendal lisaminutil, kui Pogba penaltist mängu lõppskooriks 2:3 vormistas.

«Meie suhtumine ei olnud selline, nagu see oleks pidanud olema. Me nagu poleks tahtnudki neid võita. Nad olid rohkem vihased ja agressiivsed kui meie, see paistis platsil kohe välja, rääkis Pogba BBC-le.

«Ma süüdistan esiteks kohe ennast. Minu suhtumine ei olnud piisavalt õige. Me jätkame üritamist ja võtame seda kaotust kui ühte suurt õppetundi,» rääkis Pogba.

Meeskonna peatreener Jose Mourinho lausus, et ta ei hakka ühtegi mängijat individuaalselt süüdistama vaatamata sellele, et osad mängijad tegid väljakul uskumatuid vigu. Kokkuvõttes leidis ta, et meeskond kaotas ikkagi ühiselt. «Tegime oluluistel hetkedel uskumatuid vigu. Need vead purustasid meid,»lausus Mourinho.