Man City komistas kohtuniku prohmaka tõttu uustulnuka otsa, Liverpool kerkis ainuliidriks

Pep Guardiola
Pep Guardiola Foto: Mike Egerton / EMPICS Sport

Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste kõrgliiga kolmanda vooru avakohtumises tegid Wolverhampton Wanderers ja Manchester City 1:1 viigi.

Uustulnuk Wolverhampton asus kohtumist Willy Boly 57. minuti tabamusest juhtima, tiitlikaitsjale tagas viigi Aymeric Laporte tabamus 69. minutil. Videokordus näitas, et Boly lõi värava käega.

Manchester City domineeris väljakul sündmuste käiku. Palli valdamine oli külaliste poolt vaadatuna 72%-28%, pealelöögid 18-11 ja pealelöögid raami 6-2.

Viik tõstis City seitsme punktiga kohtumise vähem pidanud lähirivaalide ees liidriks. Wolves on kahe silmaga 12. kohal.

Esimesed punktid teenis aga Arsenal alistades Londoni klubide duellis kodus West Ham Unitedi 3:1 (30. Nacho Monreal, 70. ov. Issa Diop, 90.+2. Danny Welbeck - 25. Marko Arnautovic). Teise järjestikuse võidu võttis Leicester City, olles võõrsil 2:1 (56. Demarai Gray, 90.+2. Harry Maguire - 52. Ryan Bertrand) parem Southamptonist.

Bournemouth ja Everton mängisid 2:2 (75. pen. Joshua King, 79. Nathan Ake - 56. Theo Walcott, 66. Michael Keane) ning Huddersfield Town ja Cardiff City 0:0 viiki.

Mängupäeva viimases kohtumises sai Liverpool kodus Mohamed Salah 23. minuti tabamusest 1:0 jagu Brighton & Hove Albionist ning kerkis üheksa punktiga ainuliidriks.