Paide lähenes Tammekale, Tulevik lõpetas kurva seeria ja FCI Levadia võttis raske võidu

Viljandi jalgpalliklubi Tulevik on homse päeva kuulutanud perepäevaks. Kell 10 algavate ettevõtmiste lõppvaatuseks on Viljandi ja Paide meeskonna Eesti meistrivõistluste kohtumine. Pilt on tehtud Premium-liiga 11. vooru kohtumiselt, kui viljandlased võõrustasid JK Narva Transi. Foto: Marko Saarm / Sakala

Jalgpalli Premium liiga 26. voorus sai Paide Linnameeskond kodus 2:1 jagu Tartu Tammekast.

Võõrustajad läksid Ander Ott Valge 5. ja Andre Frolovi 31. minuti tabamustest 2:0 juhtima, külaliste auvärava eest hoolitses 57. minutil Tristan Koskor.

Viimati 2. mail võidurõõmu tunda saanud ning seejärel nelja viigi kõrvale kümme kaotust teeninud Viljandi Tulevik alistas võõrsil Kuressaare 4:1. Mulkide poolelt tegid skoori Rainer Peips 43., Kristjan Kask 64. ja 74. ning Lauri Elur 81. minutil. Saarlaste tabamus kanti 87. minutil penalti realiseerinud Sander Lahe nimele.

Mängupäeva viimases kohtumises oli FCI Levadia Tallinna klubide duellis kodus 3:2 üle Kalevist. FCI Levadia väravad lõid Cem Felek 12. ja 45.+3. ning Roman Debelko 36. minutil. Kalevi tabamused sepistasid Steve Kingue 15. ja Andre Järva 54. minutil. Kalev lõpetas mängu kümnekesi, sest 90.+1. minutil eemaldati teise kollase kaardi saanud Järva.

Turniiritabel: Nõmme Kalju 53 (25st mängust), Tallinna Flora 58 (24), FCI Levadia 56 (26), Narva Trans 45 (26), Tammeka 38 (26), Paide 36 (26), Kalev 22 (26), Tulevik 17 (26), Kuressaare 14 (26), Pärnu Vaprus 10 (25) punkti.