Iirimaa koondislane lõi Pareikole värava, Wisla kaotas

Sergei Pareiko Krakowi Wisla treeningul.
Sergei Pareiko Krakowi Wisla treeningul. Foto: Laura Oks

Jalgpalli Euroopa liigas pidid Sergei Pareiko ja Krakowi Wisla võõrsil tunnistama Inglismaa kõrgliigas palliva Fulhami kindlat paremust. Koduväljakul mänginud inglased teenisid 4:1 võidu.

Pareiko tegi võitjate poolel kaasa terve kohtumise. Fulhami poolel lõi matši esimese värava Iirimaa koondislane Damien Duff, kes astub novembris EMi play-off'i kohtumistes ka Eesti vastu.

K-alagrupi teises kohtumises alistas Twente koduväljakul 3:2 Odense.

K-alagrupi tabelises: 1. Twente 10 (punkti)/4 (mängu), 2. Fulham 7/4, 3. Odense 3/4, 4. Wisla 3/4.

Ragnar Klavani koduklubi AZ Alkmaar viigistas võõrsil 2:2 Austria Wieniga. Seejuures esimese poolaja järel juhtis Alkmaar veel 2:0. Klavan tegi kaasa terve kohtumise.

G-alagrupi teises kohtumises alistas Harkivi Metalist 3:1 Malmö.

G-alagrupi tabeliseis: 1. Metalist 10 (punkti)/4 (mängu), 2. Alkmaar 6/4, 3. Austria 5/4, 4. Malmö 0/4.

Mängude käigud:

-

Sergei Pareiko alustab täna traditsioonilselt Wisla algkoosseisus.

Wisla: Pareiko, Jalines, Lamey, Diaz, Wilk, Gargula, Nunez, Paljic, Kirm, Brud, Biton.

-

Alkmaari ridades alustab täna algkoosseisus ka Klavan.

Alkmaar: Alvaro, Klavan, Poulsen, Reijnen, Viergever, Holman, Wernbloom, Elm, Maher, Beerens, Altidore.

-

Mängud käivad!

-

Wisla ja Fulhami vahelises kohtumises on juba matši alguses näinud tõelist tulevärki. Kõigepealt avas kohtumise 5. minutil Iirimaa koondislane Damien Duff kohtumise skoori. 9. minutil Andraž Kirm viigistas. Seis on 1:1.

-

19. minutil viib Rasmus Elm penaltist Alkmaari 1:0 Austria Wieni vastu juhtima.

-

Alkmaari ja Austriaga ühes alagrupis mängivate Harkivi Metalisti ja Malmö vahel on 24. minuti järel seis 0:0.

-

Fulhami ja Wislaga ühte gruppi kuuluvate Twente ja Odense vahelises matšis on Odense 24. minutiks võõrsil läinud 1:0 juhtima.

-

Andy Johnson viib 30. minutil Fulhami 2:1 Wisla vastu juhtima.

-

Alkmaari ja Austria vahelises kohtumises suurendab Pontus Wernbloom 44. minutil Alkmaari eduseisu, Alkmaar juhib 2:0.

-

Esimene poolaeg läbi! G-alagrupp: Austria - Alkmaar 0:2, Harkiv - Malmö 0:0. K-alagrupp: Twente - Odense 2:1, Fulham - Wisla 2:1.

-

58. minutil vähendab Manuel Ortlechner Austria kaotusseisu, Alkmaar juhib 2:1.

-

57. minutil lööb Andy Johnson oma teise värava ning viib Fulhami Wisla vastu 3:1 juhtima.

-

Austria Wien on teisel poolajal sattunud paremasse hoogu ning Nacer Barazite viigistab 61. minutil seisu Alkmaari vastu 2:2-le.

-

79. minutil lööb Steve  Sidwell neljanda palli täna Pareiko valvatavasse puuri. Fulham juhib Wisla vastu 4:1.

-

Mängud läbi! Austria Wien ja Alkmaar leppisid 2:2 viiki. Fulham alistas Wisla 4:1.

Pareiko ja Wisla lähevad võõral väljakul vastamisi Inglismaa kõrgliigas palliva Fulhamiga, keda eelmises voorus suudeti koduväljakul 1:0 võita.

K-alagrupi tabeliseis: 1. FC Twente 7/3, 2. Fulham 4/3, 3. Odense BK 3/3, 4. Wisla 3/3.

Klavan ja AZ Alkmaar mängivad täna samuti võõrsil austerlaste Austria Wieniga. Meeskonnad olid vastamisi ka eelmises voorus ning siis lepiti Hollandis 2:2 viiki.

G-alagrupi tabeliseis: 1. Harkivi Metalist 7 (punkti)/3 (mängu), 2. Alkmaar 5/3, 3. Austria Wien 4/3, 4. Malmö FF 0/3.

Eesti koondislaste koduklubide kohtumised algavad täna Eesti aja järgi kell 22.05.