Saksamaa mullune hõbe on kahe vooru järel nulli peal

Ondrej Duda
Ondrej Duda Foto: EIBNER/Thomas Thienel / imago/Eibner

Saksamaa jalgpallimeistrivõistluste teises voorus kaotas mullune hõbe Schalke kodus Berliini Herthale 0:2 ning jätkab punktita.

Hertha väravad lõi Ondrej Duda 15. ja 90.+7.minutil. Schalke lasi kohtumise alguses hea võimaluse juhtima minna, kui Daniel Cagliuri ei suutnud 14. minutil penaltit realiseerida. Võõrustajad lõpetasid mängu kümnekesi, sest kohtuniku poolt antud üleaja viiendal minutil eemaldati Evhen Konopljanka.

Mängupäevas teises matšis tegid RB Leipzig ja Düsseldorfi Fortuna 1:1 viigi. Matthias Zimmermann viis uustulnuka 47. minutil juhtima, Leipzigile tagas punkti Jean-Kevin Augustini värav 68. minutil.

Kahe vooru järel jätkavad täisedu kuue punktiga Müncheni Bayern, VfL Wolfsburg ja Hertha. Düsseldorf ning Leipzig on kogunud ühe silma.