Tartu võrkpallurid vallutavad täna Võru

Tartu Pere Leib.
Tartu Pere Leib. Foto: Margus Ansu

Täna sõidab Pere Leiva võrkpallimeeskond Võrru, et kohtuda kell 19:00 Eesti karikavõistluste veerandfinaalseeria teises mängus sealse võrkpalliklubiga.

Esimese kohtumise võitsid tartlased 3:0 ja vajavad edasipääsuks ühte geimivõitu, kuid kindlasti minnakse võitma tervet mängu.

Samal päeval toimub Võru Spordikeskuses üldse suur võrkpallipäev, kus võtavad mõõtu Võru ja Tartu noored võrkpallurid. Oma oskusi saavad näidata nii tüdrukud kui poisid. Kell 13:30 alustavad U-14 vanuseklassi noored ja 15:00 jätkavad U-16 vanusegrupid.

Seejärel asuvad kell 17:00 vastamisi Võru VK ja TÜ/Eedeni naiskonnad ning neile järgneb meeskondade vaheline duell.

Väärt üritus on kõikidele huvilistele tasuta.