Ott Järvela
, sporditoimetuse juht
Indianapolis Coltsi äärekaitsja Margus Hunt.
Indianapolis Coltsi äärekaitsja Margus Hunt. Foto: Indianapolis Colts

Ameerika jalgpalli profiliiga NFL esimeses voorus kohtus Margus Hundi koduklubi Indianapolis Colts tema endise tööandja Cincinnati Bengalsiga ja kaotas 23:34. Hunt oli aga üks neid Coltsi mängijaid, kes võis oma esitusega rahule jääda.

Kolmanda veerandaja alguses, Coltsi 16:10 eduseisul hiilgas Hunt, kui murdis maha oma endise klubikaaslase, Cincinnati Bengalsi mängujuhi Andy Daltoni. Hunt sai sellega kirja oma selle hooaja esimese sack'i.

Hunt polnud aga lõpetanud. Kohtumise neljanda veerandaja alguses läks talle kirja teinegi sack. See oli kuuendat hooaega NFLis mängiva Hundi karjääris esimene kord, kui ta sai mängus kirja üle ühe sack'i. Enamgi veel - Hunt peaaegu duubeldas oma karjääri sack'ide arvu, sest seni oli tal neid kirjas 2,5 (NFLis võib teenida ka 0,5 sack'i, kui see pannakse toime kahe mängija koostöös).

Paraku ei kaasnenud sellega meeskondlikku edu, sest Bengals noppis seejärel järjest 17 vastuseta punkti ja võitis 34:23. Põhihooaja teise mängu peab Colts järgmisel pühapäeval, kui võõrsil minnakse vastamisis Washington Redskinsiga.

Indianapolis Coltsi äärekaitsja Margus Hunt murrab maha Cincinnati Bengalsi mängujuhi Andy Daltoni. Foto: ANDY LYONS / AFP