Fotod: hea märk! Klavan taasliitus Cagliari treeningutega

Ragnar Klavan

FOTO: SANDER ILVEST / EESTI MEEDIA/SCANPIX

Ragnar Klavan taasliitus koduklubi Cagliari Calcio treeningutega. Klubi pressiteenistuse kinnitusel tegi eestlane treeningu kaasa ning valmistub pühapäeval toimuvaks Serie A kohtumiseks AC Milaniga.

Klavanile on teinud muret kõõlus, mille raviks tehti talle Eestis vereplasmasüst. Rahvuste liiga kohtumise Kreekaga jättis ta vahele, Soome vastu oli kapten aga väljakul.

Kõõlus tunda juba Liverpooli päevil, kuid siis õnnestus tal valu kontrolli all hoida. Probleem süvenes aga hooaja eel, kui Liverpool pidas USAs kontrollmänge. 

«Mängisime seal NFLi väljakutel, mis on hirmkõvad. Ja Itaalias on sama lugu - treeningväljakud on samuti palju kõvemad kui Liverpoolis,» märkis ta eelmisel nädalal Postimehele. Lisaks peab Cagliari oma kodumänge ajutisel staadionil, mis on rajatud parkimisplatsile ning mille aluskihid pole seetõttu samuti kõige pehmemad.

Klavani esitused tema värske koduklubi Cagliari Calcio ridades jõuavad juba alates pühapäevast otsepildis Eesti televaatajateni. Esimeses Kanal 12 ja Postimehe Serie A ülekandes on võimalik näha Cagliari Calcio ja seitsmekordse Meistrite liiga võitja AC Milani kohtumist. Kohtumine algab Eesti aja järgi kell 21.30.

Tagasi üles