Kalev/Cramo alistas Leedu pronksimeeskonna ja jõudis karikaturniiril finaali

Merili Luuk
Kristjan Kangur (number 14)
Kristjan Kangur (number 14) Foto: Mihkel Maripuu / Postimees

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond jõudis Leedus Klaipedas peetaval Garastase karikaturniiril finaali, alistades mulluse Leedu pronksimeeskonna Neptunase 78:69.

Kalev asus kohtumist suisa 13:1 juhtima ning läks esimesele veerandile vastu 21:9 eduseisus. Poolaja võitis Kalev 43:33.

Teises poolfinaalis on vastamisi Leedu hõbe Vilniuse Lietuvos rytas ning Läti meister Ventspils.

Kalevi parimana viskas Chavaughn Lewis 25 punkti, Reggie Lynch ja Landen Lucas mõlemad 10 punkti. Silma said pähe ka Kristjan Kangur (8 punkti), Ivan Almeida (7), Branko Mirkovic (7), Kristjan Kitsing (7) ja Janari Jõesaar (4).

Teises poolfinaalis võitis Leedu hõbedameeskond Vilniuse Lietuvos rytas Läti meistrit Ventspilsi 82:61. Esikohamäng peetakse homme kell 15.