Barcelona tuli keerulisest seisust võiduga välja, Atletico mitte

Kris Ilves
Luis Suarez.
Luis Suarez. Foto: Paul Hanna / REUTERS

Hispaania jalgpallimeistrivõistluste neljandas voorus tuli keerulisest seisust välja valitsev meister Barcelona, kes alistas võõral väljakul 2:1 Real Sociedadi.

Barcelona jäi juba 12. minutil kaotusseisu, kui Sociedadi eest sahistas võrku Aritz Elustondo. Puhkepausile mindi võõrustajate üheväravalises eduseisus. Barcelona jõudis esimest korda sihile 63. minutil, kui Sociedadi väravaluku muukis lahti Luis Suarez. Kolm minutit hiljem vormistas lõppseisu ja Barcelona napi võidu Ousmane Dembele.

Sarnaselt Barcelonale jäi päeva esimeses mängus tagaajaja rolli Madridi Atletico, kes madistas koduväljakul Eibariga. Külalised asusid Sergio Enrichi 87. minuti väravast juhtima, kuid Atleticole päästis punkti Borja Garces Moreno tabamus neljandal üleminutil.

Tabelitipp: Barcelona 12 (4 mängust), Madridi Real 9 (3), Celta Vigo 7 (3), Madridi Atletico 5 (4) punkti.