Hääletuse lõpuni on jäänud

Hõissa, pulmad! Ksenija Balta abiellub

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Ksenija Balta ja Andrei Nazarov.

FOTO: Instagram / Nazacoach

Kergejõustikutreener Andrei Nazarov paljastas saate «Ringvaade» otse-eetris, et järgmisel nädalal abiellub ta kaugushüppaja Ksenija Baltaga. 

«Suur aitäh teile, eks natuke ikka (on ärevust- toim),» rääkis ta. «Pigem tuleb väiksemat sorti pulmapidu,» ütles Nazarov.

Nazarov rääkis saates aga pikemalt äsja kümnevõistluse maailmarekordi 9126 punkti püstitanud Kevin Mayeri tegudest. On ta siis imemees?

«Tulemust vaadates muidugi on. Aga kuidas ta välja näeb, teeb, võistleb... 2011. aastal võistles ta ka Tallinnas ja võitis juunioride MMi. Sel hetkel ta väga selline maailmarekordimees ei tundunud. Peenike prantsuse poiss ilusate valgete lokkidega jooksis, aga ei tundunud, et sealt võiks kuue-seitsme aasta pärast pauk tulla,» meenutas Nazarov.

Mis võib olla aga kümnevõistlejate lagi? «Ilmselt on mul seda jube raske öelda. Maailmarekordeid ületatakse väga harva. Lõpuks see ju tuli ja olid peaaegu ideaalsed tingimused.  Ma ei näe momendil, et paari aasta jooksul kuskilt nii võimas sportlane välja ilmuks.» 

Tagasi üles