Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
John McGinn väravat tähistamas.
John McGinn väravat tähistamas. Foto: ALAN WALTER / REUTERS

Inglismaa jalgpalli esiliigas lõi Aston Villa mängija John McGinn vapustava iluvärava, kuid tema koduklubi pidi ikkagi leppima 1:2 kaotusega Sheffield Wednesdayle.

Külalismeeskond Sheffield läks mängu 49. minutil Marco Matiase väravast juhtima, kuid juba neli minutit hiljem lõi McGinn pööraselt ilusa värava, kui saatis ühe puutega otse õhust tulnud palli latipõrkest väravasse.

Kauaks Aston Villa meestele rõõmu ei jätkunud, sest Steven Fletcher 67. minuti värav kindlustas Sheffieldile kolm punkti.

Aston Villa hoiab Inglismaa esiliiga tabelis 13 silmaga 13. kohta, Sheffield on 14 punktiga kümnes.