Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
West Ham United - Manchester United
West Ham United - Manchester United Foto: EDDIE KEOGH / REUTERS

Manchester Unitedi halb hooaja algus sai jätku, kui täna jäädi Inglismaa kõrgliigas 1:3 alla koduväljakul mänginud West Ham Unitedile.

Tegu on Manchester Unitedi 29 aasta halvima hooaja algusega. Seitsme vooruga on teenitud kolm võitu, kolm kaotust ning üks viik. Kümne punktiga hoitakse tabelis kümnendat kohta.

Sama vähe punkte oli Manchester Unitedil esimese seitsme mänguga ka hooajal 2013/14, ent toona oli nende väravate vahe parem. Sel hooajal on ise löödud kümme väravat ning endale lastud 12 väravat.

Tänases mängus viis Felipe Anderson kodumeeskonna juba 5. minutil juhtima. 2:0 eduseis saavutati 43. minutil Victor Lindelöfi omaväravast. 71. minutil suutis Marcus Rashford külalismeeskonna kaotusseisu vähendada, ent juba kolm minutit hiljem vastas Marko Arnautovic omapoolse tabamusega.