Kris Ilves

Lõuna-Ameerika jalgpalliklubide turniiril on selgunud neli paremat meeskonda. Viimasena kindlustas koha poolfinaalis Boca Juniors (Argentina), kes alistas kahe mängu kokkuvõttes Cruzeiro (Brasiilia) 3:1.

Veerandfinaali avamängu võõrsil Boca Juniorsile kaotanud Cruzeiro asus korduskohtumist kodus juhtima 58. minutil, kui sihile jõudis brasiillane Sassa. Tegu oli ründaja esimese puutega mängus, sest ta sekkus mängu mõni hetk varem vahetusest. Teist väravat jahtima läinud Cruzeiro sai vastu näppe seitsmendal üleminutil, kui argentiinlane Cristian Pavon vormistas lõppseisu.

Boca Juniors kohtub poolfinaalis Palmeirasega (Brasiilia). Teise poolfinaalpaari moodustavad River Plate (Argentina) ja Gremio (Brasiilia). Turniiri võitja selgub 28. novembril.