Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Kristjan Kangur
Kristjan Kangur Foto: VTB League

Valitsev Eesti meister Kalev/Cramo alistas Olybeti Eesti-Läti ühisliigas 107:68 TalTechi.

Kalevi spordihallis toimunud kohtumist dikteeris algusest peale Kalev/Cramo. Poolaja võitis kodumeeskond 13, kogu mängu aga 38 punktiga. Kalev/Cramo ülemvõim hakkas eriti silma lauavõitluses, mille Eesti esiklubi võitis 46:19.

Võitjate resultatiivseim oli 17 punkti visanud Reggie Lynch, Lucas Landen sai 18 minutiga kirja 16 punkti ning 8 lauapalli. Tehnikaülikooli parimana viskas Gregor Arbet 16 punkti.

Kalev/Cramo jätkab Eesti-Läti ühisliigas täiseduga - viiest mängust on võetud viis võitu. Tehnikaülikoolil on kirjas võit ja kolm kaotust.