Video: otse-eetris oma prohmakast teada saanud O’Sullivan oli šokis

Ronnie O'Sullivan.

FOTO: BEN STANSALL / AFP

Snuurkilegend Ronnie O’Sullivan oli Inglismaa meistrivõistluste veerandfinaalis plindris hiinlase Luo Honghaoga, kuid suutis lõpuks siiski matši 5:3 võita. Kes teab, mis oleks mängus juhtunud, kui üks mängijaist või kohtunik märganuks O’Sullivani 2:3 kaotusseisus tehtud jämedat viga.

O’Sullivan lõi kohtumise kuuendas freimis sisse enda jaoks täiesti tavalise punase kuuli, kuid kiid laualt ära võttes läks inglane õrnalt vastu teisele kuulile. Tegu on veaga ja sellega pidanuks O’Sullivani mängukord lõppema, kuid ta mängis edasi. Viga ei märganud ka Luo ega matši kohtunik.

Sotsiaalmeedias tembeldati viiekordne maailmameister kiiresti sohimängijaks, kuid mees ise vannub, et ta ei saanud ise oma eksimusest arugi. Tõele au andest, kui O’Sullivan valetab, siis on ta oivaline näitleja, sest Eurospordi otsestuudios videot nähes näis ta olevat juhtunust tõeliselt šokeeritud.

«Oi, ei. Oi, kurat! Vabandust, vabandust, vabandust,» kommenteeris O’Sullivan nähtud videokordust. «Ma võin hea meelega selle mängu uuesti pidada, kui nad seda soovivad.»

Poolfinaalis ootab O’Sullivani kohtumine Mark Davisega. Teise finalisti selgitavad eksmaailmameister Stuart Bingam ja Stephen Maguire.

Tagasi üles