Avapoolajal vähemusse jäänud Flora teenis väärtuslikke punkte

Merili Luuk
FC Flora ründaja Rauno Alliku.
FC Flora ründaja Rauno Alliku. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Valitsev Eesti jalgpallimeister FC Flora saavutas jalgpalli Premium liigas väärtusliku võidu, alistades pea tund aega kümnekesi mängides Narva Transi 2:1.

.

Flora läks 22. minutil juhtima Erik Sorga väravast juhtima, kuid paar minutit hiljem tõmbas Anselmi Mikael Nurmela oma trahvikastis Arseni Kovaltšuki maha, teenis punase kaardi ning Flora jäi kümnekesi. Penalti realiseeris Viktor Plotnikov.

Flora läks siiski esimese poolaja lõpus 42. minutil Rauno Alliku tabamusest 2:1 juhtima ning ei lasknud vähemuses endale väravaid lüüa.

Võiduga säilib Floral teoreetiline šanss tiitlit püüda, ent homme Hiiul Tartu Tammekat võõrustaval Nõmme Kaljul on neli mängu enne hooaja lõppu Flora ees neljapunktiline edu.