Barcelona kaotas Messi, Real pea

Lionel Messit ootab mitme nädala pikkune mängupaus. FOTO: Albert Gea/Reuters/Scanpix Foto: ALBERT GEA/REUTERS/Scanpix

Võit ja suur kaotus – selline oli Barcelona jalgpallimeeskonna laupäevaõhtune saldo. Alistanud 4:2 Sevilla ja lõpetanud neljamängulise võiduta seeria, tõusti küll tabeli tippu, kuid paarikümneminutilise mängu järel kaotati oma talisman Lionel Messi.

Argentiinlane, kes andis juba teisel minutil söödu skoori avanud Philippe Coutinhole ja lõi 12. minutil ise teise värava, kukkus süütu moega kokkupõrkes Franco Vazqueziga nii õnnetult, et vigastas kätt. 26. minutil lahkus ta platsilt ning peagi tuli haiglast diagnoos – Messi parema käe kodarluus on murd, väljakult tuleb eemale jääda vähemalt kolmeks nädalaks.

Nii peab Barcelona ilma temata pidama vähemalt kaks väga tähtsat mängu.