Mourinho välistas Manchester Unitedi hülgamise ja endise tööandja juurde naasmise

Jose Mourinho

FOTO: Martin Rickett / PA Wire/PA Images

Manchester United kohtub teisipäeval Meistrite liigas Juventusega. Viimasel ajal on Unitedi peatreenerit Jose Mourinhot  hakatud aga seostama raskustes oleva Madridi meeskonnaga.

Mängu eelsel pressikonverentsil uuriti Mourinho käest, kas ta oleks huvitatud juhendama Madridi meeskonda, mille peale treener vastas: «Kõik millest ma antud hetkel mõtlen on Manchester United. Olen väga õnnelik, kui saan Unitedis olla oma lepingu lõpuni ning mulle meeldiks, kui ma saaksin ka pärast esimese lepingu lõppemist Unitedis jätkata.»

Üldiselt oli Mourinho pressikonverentsil taas pigem napisõnaline ning lausus: «Mulle ei meeldi see pressikonverents. Ma ei soovi rääkida Pogbast ja teistest jalgpalluritest individuaalselt. Samuti ei meeldi mulle Hispaania ajakirjanike küsimused, mis puudutavad ainult Ronaldot või minu seost Madridi Realiga.»

«Me kohtume ühe maailma parima meeskonnaga, nad on ühed peamised kandidaadid võitmaks Meistrite liigat ja just see pakub mulle motivatsiooni pingutada ja anda endast kõik. Juventuse vastu on alati keeruline, kuna nad on tugevad ja neil on mitmeid mängijaid, kes suudavad individuaalselt mänge ära otsustada,» rääkis Mourinho lühidalt.

Tagasi üles